Korek wlewu paliwa Landini, 3307650M91
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
68.31
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ergis
Kod produktu: 26946
Opis
Zastosowanie
Landini:
4530V, 5530F, 5530L, 5530V, 6030F, 6030L, 6030V, 6530F, 6530L, 6530V, 7530F, 7530L, 8530F, 8530L,
5560F, 5560L, 5560V, 5860, 6060, 6060F, 6060L, 6060V, 6560F, 6560L, 6560V, 6860, 68CV, 7560F, 7560L, 7560V, 7860, 7860HC, 8560F, 8560L, 8860, 8860HC, 9060,
5870, 6070, 6870, 7870, 78CV, 8870, 88CV,
6880, 6880VM, 7880, 7880VM, 8880, 8880HC, 9080, 9080HC, 9880, 9880HC,
55F, 55FP, 55GE, 55GT, 55GTP, 55L, 55LP, 60F, 60FP, 60GE, 60GT, 60GTP, 60L, 60LP, 65F, 65FP, 65GE, 65GT, 65GTP, 65L, 65LP, 75F, 75FP, 75GE, 75GT, 75GTP, 75L, 75LP, 85F, 85FP, 85GE, 85GT, 85GTP, 85L, 85LP, L95GT,
Blizzard 50, Blizzard 60, Blizzard 65, Blizzard 75, Blizzard 85, Blizzard 95,
GlobalFarm 100, GlobalFarm 105, GlobalFarm 90,
Globus 50, Globus 55, Globus 60, Globus 65, Globus 70, Globus 75, Globus 80,
Mistral 40, Mistral 45, Mistral 50, Mistral 55,
Mistral NG 40, Mistral NG 45, Mistral NG 50, Mistral NG 55,
Rex 100, Rex 60, Rex 70, Rex 80, Rex 90,
Rex 105F, Rex 105GE, Rex 105GT, Rex 60F, Rex 60GE, Rex 70F, Rex 70GE, Rex 75F, Rex 75GE, Rex 75GT, Rex 80F, Rex 80GE, Rex 85F, Rex 85GE, Rex 85GT, Rex 90GT, Rex 95F, Rex 95GE, Rex 95GT,
Rex 75S, Rex 80S, Rex 85S,
Rex 60V, Rex 65V, Rex 70V, Rex 80V,
Rex NG 75V, Rex NG 80V, Rex NG 85V,
Technofarm 60,
C75, C85, C95, CF55, CF60, CF65, CF70, CF75, CF85,
Trekker 100C, Trekker 70C, Trekker 70F, Trekker 70L, Trekker 80C, Trekker 80F, Trekker 80L, Trekker 90C, Trekker 90F, Trekker 90L,
Trekker 105C, Trekker 105F, Trekker 105M, Trekker 75C, Trekker 75F, Trekker 75M, Trekker 85C, Trekker 85F, Trekker 85M, Trekker 95C, Trekker 95F, Trekker 95M,
CF60, CF70,
Vigneti 55V, Vigneti 60V,
Vigneti 65V, Vigneti 75V,
Vigneti 60V, Vigneti 65V, Vigneti 70V, Vigneti 80V,
Vigneti 75V, Vigneti 85V,
Vigneti 75V, Vigneti 80V, Vigneti 85V